Рада може в п’ятницю провести відразу два засідання

Новини України

Верховна Рада в п’ятницю може провести ще одне засідання, щоб створити комісію з розслідування справи екс-міністра Уманського

Рада може в п’ятницю провести відразу два засідання. Фото: Країна

Верховна Рада України може провести відразу два позачергові засідання. Очікується, що депутати зберуться у п’ятницю, 24 квітня. До роботи народні обранці повинні приступити до 13:00.

Про це повідомила заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Так, в п’ятницю о 13:00 – позачергове засідання. І можуть відбутися два позачергові засідання”, – сказала Кравчук.

Кравчук заявила, що одне засідання буде скликано головою Верховної Ради Дмитром Разумковим за ініціативою президента України Володимира Зеленського, а друге – з ініціативи народних депутатів.

Вона пояснила, що для скликання потрібні підписи третина депутатів – 150 осіб. Депутати від “Слуги народу” поставили підписи для скликання позачергового засідання Радий. Мова буде йти про створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування заяв колишнього міністра фінансів Уманського про так званих махінаціях з ПДВ.

Зазначається, що на першому позачерговому засіданні, яке ініціює президент, будуть розглянуті проекти постанов про скасування рішення про ухвалення змін до регламенту Ради і про скасування результатів голосування при ухваленні у другому читанні законопроекту про зміни до закону про місцеве самоврядування”.

“Сьогодні повинна бути відома повна порядок денний. Ми очікуємо, що там будуть ще законопроекти, які вимагають позитивного голосування, тому що треба максимально використовувати засідання Верховної Ради”, – додала нардеп.

Раніше “Країна” писала, що стало відомо, що Рада буде голосувати в п’ятницю.

Також ми розповідали, що в Раді зареєстрували законопроект, який може допомогти зберегти санаторні школи.

Залишити відповідь