Рада підтримала законопроект про необов’язкове декларування майна дітей

Новини України

Рада може скасувати декларації про доходи дітей, які проживають окремо від батьків

Верховна Рада прийняла за основу законопроект про скасування обов’язкової декларації доходів дітей, які проживають окремо. Фото: rada.gov.ua

Верховна Рада планує дозволити нардепам не декларувати майно, записане на які проживають окремо неповнолітніх дітей.

Про це йдеться в законопроекті №3355-1, який 13 травня був прийнятий за основу. За законопроект проголосували 244 депутати при мінімально необхідних 226.

Документом передбачено, що суб’єкт декларування не зобов’язаний відображати у декларації про майно неповнолітніх дітей, які не проживають з ним і ведуть спільне господарство.

Крім цього, згідно з документом, декларації зобов’язані подавати особи, які входять до складу Наглядової ради державного банку, державного підприємства або державної організації, що має на меті одержання прибутку, господарського товариства (крім акціонерного товариства), в статутному капіталі якого більше 50% частин належить державі, посадові особи органів акціонерного товариства, в статутному капіталі якого більше 50% акцій прямо чи опосередковано належить державі.

Як повідомляла “Країна”, у декларації прем’єр-міністра Дениса Шмигаля значиться гараж (15,9 кв. м) у Львові та 22 соток землі в селі Хоросниця (Львівська область). Весь інший фонд нерухомості сім’ї записаний на дружину Катерину. Подружжя виховує дочок Анну і Софію.

Раніше стало відомо, що лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко задекларувала дохід у 150 мільйонів від американської фірми.

Також ми писали, що генпрокурор Ірина Венедиктова їздить на “Порше” і велосипеді.

Залишити відповідь