Рада прийняла закон Про систему іномовлення України

Новини України

Рада остаточно схвалила трансляцію каналу “Будинок” на непідконтрольному Донбасі

Фото: “Країна”

Верховна Рада на засіданні у вівторок, 19 травня, ухвалила у другому читанні законопроект №2521 “Про внесення змін до закону “Про систему іномовлення України”. Відповідне рішення підтримав 231 народний депутат.

Про це повідомив кореспондент “Країни”.

Документом пропонується запуск ефірного мовлення державного каналу на підконтрольних територіях та в прикордонних районах.

Так, згідно із законом, медійна платформа мовлення на зарубіжні країни україна зможе транслювати в цифровому ефірі, аналоговому ефірі і в кабельних мережах на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, Криму та Севастополя, в районах, що межують з цими тимчасово окупованими територіями, і в прикордонних районах України, що межують з Росією чи іншими країнами, з яких транслюються в ефірі російські телеканали і радіостанції (тобто, наприклад, з Білоруссю і Молдовою).

Таким чином анонсований канал “Дом” зможе вести мовлення на території непідконтрольного Донбасу. Детальніше про його презентації, яка відбулася на початку березня, читайте тут.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь