Рамзан Кадиров привітав мусульман з Ураза-байрамом і записав відео

Новини України

Тяжкохворий Кадиров опублікував відеопривітання з Ураза-байрамом

Кадиров, якого госпіталізували з підозрою на коронавірус, привітав мусульман з Ураза-байрамом. Фото: Facebook

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров, який нещодавно був госпіталізований в московську лікарню у важкому стані, привітав мусульман з настанням Ураза-байраму.

Пост з привітанням та відео лідер Чечні опублікував у своєму телеграм-каналі в суботу, 23 травня.

“Я вітаю вас зі святом розговіння Ід аль-Фітр. Це був непростий час для усіх за пандемії, багато були налякані, і це зрозуміло. Хочу сказати, що в Чечні менше померлих, ніж у минулому році, і народилися за ці чотири місяці теж більше”, – сказав він.

Кадиров заявив, що такі демографічні показники були досягнуті завдяки тому, що жителі Чечні дотримувалися всі карантинні обмеження.
 
“Нехай милостивий Аллах прийме ваші пости, відповість на всі молитви і добрі справи, винагородить вас найвищим благом і зміцнить ваш іман на праведному шляху послідовників Корану і Сунни! Хай живе мій улюблений чеченський народ”, – додав керівник республіки, але себе на відео не показав.

Відео: YouTube/ Чечня Сьогодні

Раніше повідомлялося про те, що главу Чечні Рамзана Кадирова доствавили в лікарні в Москві. Керівник російського регіону прибув до Москви з Грозного на літаку. У нього підозрювали коронавірус. Пізніше стало відомо, що захворів він три тижні тому, а стан його здоров’я – вкрай тяжкий.

Нагадаємо, 18 травня президент України Володимир Зеленський повідомив, що заснує два нових державних свята Курбан-байрам і Ураза-байрам, які відзначають мусульмани.

Залишити відповідь