Рамзан Кадиров в московській лікарні з коронавірусом з Чечні

Новини України

Главу Чечні Рамзана Кадирова доставили в московську лікарню з підозрою на коронавірус

Рамзан Кадиров опинився в лікарні в Москві. Фото: kremlin.ru

Главу Чечні Рамзана Кадирова доствавили в лікарні в Москві. Глава російського регіону прибув до Москви з Грозного на літаку. У нього підозрюють коронавірус, глава Чечні перебуває під наглядом лікарів.

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на джерело в медичних колах, а також російське інформаційне агентство ТАСС.

Про госпіталізацію Кадирова з підозрою на коронавірус першим повідомило видання Baza. За його відомостями, главі Чечні діагностували ураження легенів і попередньо – коронавірус. Readovka, не вказуючи джерела інформації, пише, що у Кадирова, згідно з результатами комп’ютерної томографії, уражено понад 50 відсотків легенів.

В оточенні глави Чечні заявляли, що він координує роботу оперативного штабу республіки щодо стримування поширення коронавіруса, але прямо не відповідали на запитання про його здоров’я.

Нагадаємо, що коронавірус був виявлений вже у багатьох російських чиновників, в тому числі – наближених до Путіна – прем’єр-міністра Мішустіна, прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова.

Раніше “Країна” писала, що в Росії смертність від медиків коронавіруса в 16 разів вище, ніж у США та Італії.

Також ми розповідали, що 17 травня, за даними сайту статистики Worldometer, Росія вийшла на друге місце у світі за кількістю заражених коронавірусом.

 

Залишити відповідь