Разумков підписав скликання позачергового засідання на четвер

Новини України

Разумков скликає на четвер позачергове засідання Верховної Ради

Позачергове засідання Ради відбудеться у четвер. Фото: “Країна”

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового засідання парламенту в четвер, 7 травня.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради.

Як зазначається, засідання скликане за ініціативою 156 народних депутатів фракцій “Європейська солідарність”, ВО “Батьківщина”, “Голос”, “Опозиційна платформа – За життя” та членів депутатських груп “За майбутнє” та “Довіра” при підтримці 4 парламентаріїв від “Слуги народу”.

Згідно з розпорядженням Разумкова, засідання відбудеться в четвер, 7 травня, о 14:00.

В порядку денному засідання два законопроекти: №3380 “Про внесення змін у деякі закони України з метою підвищення здатності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавирусной хвороби COVID-19” і №3376 “Про внесення змін до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” (щодо визначення розмірів обов’язкового державного страхування працівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб)”.

Як пише Телеграм-канал “Політика Країни”, на цих законопроектах активно піарився колишній президент Петро Порошенко, але підписалися під скликанням депутати майже усіх фракцій і груп крім “Слуги народу” (від “слуг” тільки 3 депутати). Всього – 156 підписів.

“Вся опозиція дружно вирішила покарати “слуг” за провал фінансової підтримки медиків. Причому шкоди для фракції президента буде в будь-якому випадку – проголосує за ці закони або провалить їх. У першому випадку опозиція буде піаритися на перемогу. У другому – звинуватить партію влади у провалі”. – йдеться в повідомленні.

Крім того, як зазначає, що вперше депутати інших фракцій показали “Слузі народу”, що можуть скликати позачергове засідання і самі, якщо всі дружно захочуть.

“Правда, зовсім неорганічно виглядає в цьому колективі підписантів фракція Порошенка. Адже саме з його благословення Уляна Супрун здійснювала свою медреформу, яка і призвела зараз фінансової катастрофи в українській медицині”, – зазначає “Політика Країни”.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що другий етап медреформи Супрун буде зупинений до нового року. Зеленський це побічно підтвердив.

Також ми писали про те, що зробить Зеленський з медреформою Супрун. Сама екс-голова Моз також вже відреагувала на скасування другого етапу медреформи.

Залишити відповідь