Рейс Київ-Майамі не привіз всі вантажі в США

Новини України

Спецрейс МАУ, який летів за українцями з Києва в Майамі, не доставив весь багаж пасажирів

Зліт літака Boeing 767 МАУ, фото: avianews.com

На спеціальний рейс МАУ Київ-Маямі, який виконувався 26 квітня, завантажили не весь багаж пасажирів. Про це повідомила знаходилася на борту Олександра Силянская, передає avianews.com.

“У Києві з літака вивантажили весь багаж, набрали комерційних вантажів, а всім пасажирам роздали папірці — напишіть на такий-то email, вибачте за незручності”, — написала пасажир.

За даними сервісу flightradar24, даний рейс виконував далекомагістральний Boeing 767-300ER UR-GEA.

У прес-службі МАУ підтвердили, що у вантажний відсік завантажили не всі речі — 89 місць багажу. 189 одиниць залишилися в Києві.

В авіакомпанії зазначили, що полетів в Майамі літак не перевозив комерційних вантажів, а валізи залишилися в Україні з причини великої дальності рейсу. З-за цього вага вантажу, який можна було перевезти в Америку, був обмежений.

“Спочатку завантажили домашніх тварин, потім – багаж пасажирів по мірі під’їзду візків, по черзі”, — уточнили в МАУ.

Затриманий багаж авіакомпанія планує доставити в Америку наступним рейсом Київ-Майамі. Він буде виконаний 1 травня без пасажирів.

Раніше повідомлялося, що пізно ввечері 27 квітня в Борисполі приземлився рейс з українцями з Маямі, але пасажирів не випускали, поки вони не встановлять додаток “Дія” для стеження.

Також ми писали, що в Сумській області порушив самоізоляцію чоловіки коронавірусом захворіли 24 людини, а ще один помер.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь