Рейтинг Зеленського в червні-2020 знизився до 35%

Новини України

За місяць президентський рейтинг Зеленського впав ще на 5%. У другий тур з них вийшов би Бойко

Рейтинг Зеленського продовжує знижуватися. Фото: “Країна”

Якби президентські вибори в Україні відбулися б найближчим часом, то жоден із кандидатів не одержав понад 50% голосів у їхньому першому турі, а у другій вийшли чинний глава держави Володимир Зеленський і співголова Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко, рейтинг якої зріс до 20%.

Зазначимо, що за місяць рейтинг Зеленського знизився майже на 5%: ще в травні в першому турі його готові були підтримати 39,9% респондентів, у червні їх стало 34,6%.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”, яке проводилося з 17 по 24 червня.

Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримав би Володимир Зеленський (25% всіх респондентів, або 35% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосувати). На другому місці – Юрій Бойко. За нього свій голос віддали б відповідно 15% і 20%. Петра Порошенко готові підтримати відповідно 11% і 16%, Юлію Тимошенко – 6% і 8%, Ігоря Смєшка – 3% і 4%, Анатолія Гриценка – 2% і 3%.

Нагадаємо, вчора КМІС оприлюднив результати опитування, згідно з якими в Україні незадоволених діями Зеленського стало більше, ніж задоволених.

Також ми аналізували, чому обвалився рейтинг Зеленського і публікували головні висновки з нового соцопитування.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь