Рейтинг Зеленського в травні опустився – опитування соцгрупи Рейтинг

Новини України

Президентський рейтинг Зеленського вже нижче 40%. У другий тур з ним виходить Бойко – опитування

Рейтинг Зеленського в травні знизився. Фото: “Країна”

Якби найближчим часом відбулися вибори президента, більшість українців віддали б свій голос за чинного главу держави Володимира Зеленського (39,9% серед респондентів, які взяли б участь в голосуванні і визначився з голосом). При цьому його рейтинг знижується: у квітні за нього в першому турі готові були голосувати 42,6% українців.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”.

Соціологи 12-13 травня опитали 3 000 повнолітніх респондентів, що проживають у різних регіонах країни, за винятком Криму і тимчасово непідконтрольних територій Донбасу.

Згідно з даними опитування, за чинного главу держави свій голос готові віддати 39,3% респондентів, які мають намір йти на вибори і визначилися зі своїми вподобаннями. 13,9% підтримали б співголови фракції “Опозиційна платформа – За життя” Юрія Бойка, 13,3% – екс-президента Петра Порошенка.

8,6% визначилися опитаних віддали б голос лідеру ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко, 5,9% – голові партії “Сила і честь” Ігор Смешко, 3,6% – голові партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка, 2,5% – меру Львова Андрію Садовому, 2,4% – лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку, 2,1% – депутату від фракції “Голос” в Раді Святославу Вакарчуку, 1,7% – лідеру Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олегу Тягнибоку, а 0,4% – мера Києва Віталія Кличка.

Інфографіка: соціологічна група “Рейтинг”

При цьому у другому турі Зеленський переміг би всіх опонентів, набравши близько 75% голосів.

 

Інфографіка: соціологічна група “Рейтинг”

Нагадаємо, соціологи з’ясували, що в кінці березня 46% українців позитивно ставилися до президента країни Володимиру Зеленському.

Залишити відповідь