РНБО схвалив продовження заборони російських соцмереж

Новини України

РНБО продовжив заборону російських сайтів. Тепер указ має підписати Зеленський

РНБО схвалила заборону на російські соцмережі. Фото: Flickr

Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про продовження заборони російських сайтів і соцмереж у країні. Це рішення тепер повинен ввести своїм указом чинності президент Володимир Зеленський.

Про це повідомляє прес-служба РНБО в Facebook.

За даними прес-служби, проект указу президента про застосування санкцій щодо російських соціальних мереж та інтернет-сервісів переданий в Офіс президента України.

“Члени Ради національної безпеки і оборони України розглянули в установленому порядку пропозиції суб’єктів внесення, визначених ст. 5 закону України “Про санкції”, по застосуванню обмежувальних заходів (санкцій). За результатами розгляду більшістю членів РНБО України рішення про застосування, скасування та внесення змін до обмежувальні заходи (санкцій) прийнято”, – йдеться в повідомленні.

Зазначеним рішенням серед іншого передбачається застосування санкцій щодо російських соціальних мереж та інтернет-сервісів, зокрема “Mail.ru”, “ВКонтакте”, “Однокласники” та інших.

Як наголошується, що для введення в дію прийнятого рішення відповідний проект указу президента переданий в Офіс президента України.

Нагадаємо, раніше голова СБУ Іван Баканов запропонував розширити список заборонених російських сайтів. Так, він пропонував продовжити санкції не тільки проти “ВКонтакте” і “Однокласники”, але і проти “Яндекс”, “Mail.ru”, “Доктор Веб”, “Касперський”, “1С” та “Парус”.

Також ми писали, що Давид Арахамія заявив, що “Слуги народу” будуть голосувати за продовження заборони російських соцмереж в Україні.

Крім того, раніше “Країна” докладно писала, буде Зеленський продовжувати указ Порошенко про блокування російських сайтів в Україні.

Залишити відповідь