Роботу Кабміну Шмигаля в травні не схвалили більше 60% українців – опитування

Новини України

За час карантину антирейтинг Кабміну Шмигаля виріс в два рази до 61% – опитування

Неприйняття дій Кабміну зростає. Фото: Facebook/ KabminUA

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування, учасники якого оцінювали роботу Кабінету міністрів на чолі з Денисом Шмыгалем. Опитування показало зростання рейтингу несхвалення роботи уряду в два рази всього за два місяці.

Число тих, хто задоволений діями уряду, практично не змінилося з початку весни. У травні таких було 24%, тоді як у квітні було 26%, а в березні – 25%.

Зате кількість незадоволених значно додалося. Зараз роботу Шмигаля і його колег не схвалюють 61% респондентів. Для порівняння. у квітні таких було 37%, у березні – 32%.

Таке зростання відбулося за рахунок зменшення числа тих, хто не визначився з 43% у березні до 15% у травні. Як бачимо, вони визначилися на користь негативної оцінки.

При цьому 51% опитаних вважають, що влада показала успіхи у протидії епідемії коронавіруса, 41% дотримуються протилежної думки.

16% українців думають, що влада добре впоралася з забезпеченням лікарень достатньою кількістю тестів на коронавірус; 60% вважають, що влада була в цьому успіху. 19% респондентів сказали, що влада успішно забезпечила медиків засобами індивідуального захисту; 61% учасників дослідження вважають, що влада не впоралася з цим завданням.

23% українців вважають, що влада ефективно запобігає можливі економічні проблеми в Україні, пов’язаних з епідемією коронавіруса. А 62% опитаних зайняли протилежну позицію.

Опитування проводилося з 14 по 17 травня методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. КМІС провів 2000 інтерв’ю, опитавши українців старше 18 років.

Раніше “Країна” писала, що в Україні падає і рівень підтримки Зеленського.

Ми також розповідали, що більше половини українців вважають, що справи в країні йдуть у неправильному напрямку.

Залишити відповідь