Російський мільярдер Герман Хан захворів коронавірусом – ЗМІ

Новини України

У Росії медики шукають хворого коронавірусом мільярдера Хана. Сам він спростовує факт хвороби

Герман Хан спростував захворювання коронавірусом. Фото: РБК

У російського мільярдера, співвласника “Альфа-Груп” і найбільшої в Європі нафтової компанії Wintershall Dea 58-річного Германа Хана підтвердився коронавірус. Про це повідомляє телеграм-канал Mash.

“Зовсім недавно Хан здав аналізи. А вже 9 травня у нього виявили CoViD-19. Однак знайти Германа по гарячих слідах не вдалося додзвонитися до підприємця не змогли, за адресою реєстрації на вулиці Удальцова двері ніхто не відкрив”, – йдеться в повідомленні.

За даними Рен ТВ, що приїхали за адресою медикам не вдалося застати мільярдера будинку.

Однак сам Герман Хан, до якого вдалося додзвонитися журналістам, спростував своє захворювання коронавірусом, передає РБК.

“Ні”, – сказав Хан, відповідаючи на питання, чи правда у нього виявлено коронавірус.

Відомо, що в 2015 році Герман Хан займав 133-е місце в рейтингу найбагатших людей світу, його статки оцінили в 9,5 млрд доларів. У 2019 році Forbes включив його у рейтинг 20 найбагатших бізнесменів Росії і оцінив його статки в 9,7 млрд доларів.

Раніше “Країна” писала про те, що хворий коронавірусом прес-секретар російського президента Пісків зізнався, коли останній раз особисто бачив Путіна.

Також ми повідомляли, що слідом за Пєсковим про захворювання коронавірусом повідомила його дружина – фігуристка Тетяна Навка.

Залишити відповідь