Розсекречений розмова – Майкл Флінн і Сергій Кисляк про санкції США

Новини України

Спецслужби США розсекретили розмова про санкції екс-радника Трампа та колишнього посла Росії

Екс-радник Трампа просив посла Росії не давати жорстку відповідь на санкції. Фото: Pixabay

Колишній радник президента США Дональда Трампа Майкл Флінн і екс-посол Росії Сергій Кисляк під час телефонної розмови 22 грудня 2016 року обговорювали санкції, які ввів екс-глава держави Барак Обама.

Про це з посиланням на розсекречені американською розвідкою документи повідомляє CNN.

Так, у США опублікували запис переговорів Майкла Флінна з Сергієм Кисляком. З їх розмови випливало, що екс-радник просив російського дипломата не приймати крайні заходи у відповідь на дії залишає свій пост Обами.

“Я пропоную, щоб ви відповіли дзеркально. А коли ми прийдемо до влади (мається на увазі період після інавгурації Трампа), то нормально поговоримо про те, як поліпшити наші відносини”, – сказав Флінн під час розмови 29 грудня.

За даними ЗМІ, в згодом Флінн заперечував сам факт такої розмови як з людьми з оточення Трампа, так і в бесідах зі слідчими спеціальної комісії Роберта Мюллера про можливе втручання Російської Федерації у президентські вибори в США.

Зазначимо, що на посаді помічника президента США з національної безпеки Флінн пропрацював з 23 січня по 13 лютого 2017 року. У 2012-2014 роках він був директором Розвідувального управління Міністерства оборони США.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в лютому 2017 Флінн був змушений піти у відставку з посади помічника Трампа. Справа Флінна розглядалася в рамках розслідування приписуваного втручання Росії у вибори президента США в 2016 році.

Розслідуванням інкримінованих Росії спроб втручання в американський виборчий процес в 2016 році займався близько двох років спецпрокурор Роберт Мюллер. 18 квітня 2019 року Мін’юст США оприлюднив підсумковий доповідь, в якому Мюллер визнав, що розслідування не виявило змови Трампа з Москвою.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь