Розведення сил на Донбасі зроблено не по всій лінії розмежування – Разумков

Новини України

Разумков закликав до розведення сил по всій лінії фронту

Разумков розповів про розведення сил на Донбасі. Скріншот: YouTube/Радіо Свобода

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що розведення сил на Донбасі є правильним кроком. Однак є одна проблема – розведення зроблено не по всій лінії розмежування.

Нагадаємо, що на засіданні лідерів країн Нормандської четвірки, за участю Володимира Зеленського, Україна відмовилася за пропозицією Росії розводити війська по всій лінії розмежування. Зокрема, Арсен Аваков мотивував це тим, що Україні таке розведення не вигідно. Пізніше це підтвердив і сам президент.

А в інтерв’ю журналістам Радіо Свобода речник Разумков пояснив, чому вважає розведення військ правильним кроком.

“Розведення, я думаю, – це правильний крок. Єдина проблема, яка є сьогодні, – що розведення зроблено не по всій лінії розмежування”, – сказав він.

У той же час Разумков уточнив, що загальна кількість обстрілу на території, де було скоєно розведення сил, значно зменшилася.

“Це один із шляхів для того, щоб обстрілу стало менше”, – підкреслив він.

Разумков розповів про розведення сил на Донбасі. Дивитися з 24:43. Відео: YouTube/Радіо Свобода

Нагадаємо, представник Росії на переговорах Тристоронньої контактної групи по Донбасу Борис Гризлов звинуватив Київ у тому, що не вдалося домовитися про припинення вогню в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Київ не прийняв заяву про безстрокове режим припинення вогню.

Раніше “Країна” писала, що головний парламентер Кремля по Україні терміново прибув у Берлін для обговорення ситуації на Донбасі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь