Руслан Рябошапка звинуватив Ірину Венедиктову в тому що вона бреше Володимиру Зеленському

Новини України

“Заявила Зеленському, що я продаю справи”. Рябошапка звинуватив Венедиктову в інтригах та брехні

Руслан Рябошапка звинувачує Ірину Венедиктову в інтриганстві

Колишній генпрокурор України Руслан Рябошапка після своєї відставки витримав паузу, після якої пішов в атаку на свою наступницю.

Руслан Рябошапка прямим текстом звинуватив нинішню господиню Офісу генпрокурора Ірину Венедиктову по суті в інтригах та брехні.

Екс-генпрокурор стверджує, що його “змінниця” була однією з тих, хто “передбачав його відставку” і особисто заявила президенту Володимиру Зеленському, що Рябошапка продає кримінальні провадження.

Про це передає LB.ua.

“Були ті, хто пророкував мою відставку. Це, власне, діючий генеральний прокурор. Якщо на те пішло, будемо відверті: вона на зустрічі з президентом в очі йому заявила, що я продаю кримінальні провадження. У моїй присутності”, – заявив він.

За словами екс-генпрокурора, Зеленський дуже здивувався, коли Венедиктова заявила про продаж виробництв Рябошапкой, оскільки розмова стосувалася іншої теми.

На підтвердження своїх слів колишній генпрокурор сказав, що у нього є свідок, який теж був присутній при цьому і може підтвердити інформацію. Проте назвати ім’я свідка він відмовився, уточнивши, що це був його колега, який пізніше зателефонував і вибачився за поведінку Венедиктової.

“Якщо вона при мені такі речі президенту говорить, можна уявити, що відбувається без мене”, – сказав колишній генпрокурор.

Рябошапка думає, що можливою причиною таких дій Венедиктової були її амбіції очолити Офіс генпрокурора, оскільки “конкурс на керівника ДБР вона б виграла, якби він був чесний і прозорий”.

Раніше “Країна” повідомляла, що Рябошапка вважає, що його принесли в жертву рейтингу.

Залишити відповідь