Рябошапка звинуватив Баканова в блокуванні розслідування по Приватбанку

Новини України

Рябошапка звинуватив голову СБУ Баканова в блокуванні розслідування по “Приватбанку”

Руслан Рябошапка. Фото: LIGA.net

Колишній генеральний прокурор України Руслан Рябошапка, якого Верховна Рада відправила у відставку 5 березня 2020 року, звинуватив голову СБУ Івана Баканова в блокуванні розслідування кримінальної справи за “Приватбанку”.

Колонку Рябошапки опублікувало видання “Українська правда”.

Колишній генпрокурор заявив, що справа про багатомільярдний виведення коштів з “Приватбанку” може бути швидко завершено, якщо Іван Баканов (його Рябошапка назвав “другом президента”), розблокує проведення ключовий експертизи в одному з виробництв НАБУ з “Приватбанку”.

“Вже кілька місяців заблокована керівництвом СБУ експертиза рятує організаторів мільярдної схеми від повідомлення про підозру. Нагадаю, що за законом повідомити про підозру без встановлення експертизою шкоди НАБУ/САП не мають права”, – сказав Рябошапка.

У теж час він не пояснив, чому вирішив публічно заявити про цю проблему тільки зараз, майже через два місяці після відставки. І чому про це не заявляв, коли був генпрокурором.

До речі, свою колонку екс-генпрокурор написав як відповідь на фільм Зеленського про рік свого президентства, де президент заявив, що Рябошапка був звільнений, так як не показав високий результат.

“Був один генпрокурор, він показав результат, але результат низький. На жаль, але так і є. Треба визнавати. Звільнений цей генпрокурор, взяли іншу”, – сказав Зеленський.

Власне, цій фразі Рябошапка і опонував, доводячи, що він кар раз був ефективним, а от інші йому заважали. Наприклад, Баканов.

Раніше “Країна” розбирала, як Зеленський похвалив себе за рік президентства.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь