Саакашвілі пояснив слугам народу, чому Україні поки що не можна підписувати закон про ЗВТ з туреччиною

Новини України

Якщо Україна підпише ЗВТ з Туреччиною, то розпрощається зі своєю легкою промисловістю – Саакашвілі

Саакашвілі виступив на засіданні фракції “Слуга народу”. Фото: скріншот з відео

Україні не можна підписувати угоду про зону вільної торгівлі з Туреччиною в теперішньому вигляді, оскільки це негативно вплине на українську легку промисловість. Таку заяву зробив претендує на посаду віце-прем’єра Михайло Саакашвілі.

“Зараз ми підписуємо договір про вільну торгівлю з Туреччиною. Не можна його в цьому виді підписувати. Ми ж повинні відстоювати свої інтереси. Як тільки ми підпишемо, і це набуде чинності – з української легкої промисловості можна буде розпрощатися назавжди. Турки ж дуже розумні, вони знають, що нам політично це дуже потрібно. Я хороший друг Ердогана, я знаю його, у нас є хороший досвід співпраці, але у них свої інтереси і він дуже крутий у відстоюванні своїх інтересів”, – сказав Саакашвілі на засіданням фракції “Слуга народу”.

Також політик зазначив, що в свій час допустив таку ж помилку в Грузії, підписавши таку угоду.

“Я не раджу робити таку ж помилку. Не можна сліпо нічого підписувати”, -додав Саакашвілі.

Крім того, він відзначив те, як Європейський Союз захищають свій ринок. “Особливо зараз, в епоху кризи, ви побачите, який це буде протекціонізм”, – додав Саакашвілі.

Запис виступу Михайла Саакашвілі опублікована на сторінці нардепа Максима Ткаченка в Facebook.

Раніше “Країна” писала про те, що Саакашвілі на посаді віце-прем’єра хоче займатися переговорами з МВФ і порятунком економіки.

Також ми розбиралися навіщо Зе покликав Саакашвілі у владу і проголосує за нього Рада.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь