Саакашвілі вважає, що Рада проголосує за призначення віце-прем’єром

Новини України

Саакашвілі впевнений, що в Раді наберуться необхідні голоси для його призначення на посаду віце-прем’єра

Саакашвілі вважає, що Рада проголосує за його призначення. Фото: ЛІГА

Михайло Саакашвілі вважає, що у Верховній Раді України буде достатньо голосів для того, щоб він обійняв посаду віце-прем’єр-міністра з реформ, незважаючи на те, що в Раді стверджують зворотне. Саакашвілі каже, що налаштований оптимістично.

Про це Саакашвілі сказав в ефірі програми “Реальна політика з Євгеном Кисельовим” на телеканалі “Україна 24” увечері неділі.

“Я вважаю, що голоси зберуться. Я дуже оптимістично налаштований. Просто не було мобілізації фракції (“Слуга народу” – Ред.), це як з корабля на бал раптом зайшла несподівано для всіх це подання, і люди були розгублені”, – розповів колишній президент Грузії.

Саакашвілі зазначив, що у нього була цікава зустріч з фракцією “Слуга народу”.

“На виборах (парламентських 2019 року – Ред.), коли я побачив, що моя партія “Рух нових сил” забирає там 2-3% у “Слуги народу”, але при цьому не проходить у парламент, я закликав наших виборців, багато тисяч українців голосувати за “Слугу народу”, щоб відібрати у них монобольшінство. Я як би свій пасивний внесок у це вніс”, – зазначив він.

За словами Саакашвілі, на зустрічі з ним і прем’єр Денис Шмигаль сказав, що хотів би, щоб була краща комунікація між урядом і парламентом.

“Я був депутатом кількох скликань у Грузії, був віце-президентом ПАРЄ, і розумію, може бути, більше багатьох інших людей роль парламенту. Україна парламентсько-президентську державу, тому більшість ініціатив має виходити від парламенту”, – зазначив він.

Саакашвілі також повідомив, що у мене була в неділю “хороша зустріч зі спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим, якого вважає дуже перспективним українським політиком.

Раніше “Країна” писала, що Саакашвілі заявив, що є абсолютним прихильником миру з Росією.

Також ми розповідали, що в Тбілісі офіційно заявили, що відкличуть посла у разі призначення Саакашвілі в Кабмін.

Залишити відповідь