Саакашвілі заявляє, що у нього немає конфлікту з Аваковим

Новини України

Саакашвілі розповів, чи буде він конфліктувати з Аваковим у разі свого призначення

Саакашвілі заявляє, що у нього немає конфлікту з Арсеном Аваковим. Фото: Вікіпедія

Колишній президент Грузії, екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі заявляє, що у нього немає конфлікту з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим.

Про це сказав Саакашвілі перед засіданням фракції “Слуга народу” в ефірі “Радіо Свобода”.

“Немає у мене конфлікту. Зараз не час для конфліктів”, – сказав Саакашвілі, відповідаючи на запитання чи є у нього зараз конфлікт з Аваковим.

Нагадаємо, 14 грудня 2015 року екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі в ході міністерської зустрічі з президентом Петром Порошенко заявив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков контролює неформальні збройні формування і фінансує їх з корупційних доходів. Ці слова прозвучали після того, як Аваков вилив склянку води в обличчя Саакашвілі і зажадав “забратися з його країни”, на що екс-президент Грузії заявив, що він українець.

Конфлікт Саакашвілі і Авакова в 2015 році. Відео: 112 канал

Нагадаємо, 22 квітня Саакашвілі отримав пропозицію стати віце-прем’єр-міністром з реформ у Кабінеті міністрів України. Рада може призначити політика віце-прем’єром вже сьогодні, 24 квітня.

Але сьогодні стало відомо, що Верховна Рада може голосувати за призначення Саакашвілі на посаду віце-прем’єр-міністра з питань реформ на наступному тижні у вівторок або середу, 28-29 квітня.

Залишити відповідь