Садівництво робить людей щасливішими під час пандемії Covdi-19

Новини України

Вчені назвали заняття, яке під час пандемії коронавіруса робить людей щасливішими

З’ясувалося, що третина випробуваних в середньому півтори години на тиждень займаються садівництвом будинку. Фото: t0tange.biz

Заняття домашнім садівництвом, чи городництвом робить людей щасливішими під час пандемії коронавіруса.

Про це йдеться в роботі “Ландшафт і міське планування” (Landscape and Urban Planning).

Так, дослідники з Прінстонського університету вивчили, як такі повсякденні справи, як прогулянки, поїздки на громадському транспорті та покупки, впливають на самопочуття 370 жителів великої американської агломерації Міннеаполіс – Сент-Пол. З’ясувалося, що третина випробуваних в середньому півтори години на тиждень займаються садівництвом будинку. У них відзначений найвищий рівень щастя. Саме ця категорія людей відчуває радість і відчуття власної значущості частіше, ніж люди, що захоплюються іншими хобі.

Як зазначається, навіть респонденти з низьким рівнем доходу і самотні люди, що захоплюються рослинництвом, повідомили про високий рівень емоційного благополуччя. На думку одного з авторів дослідження Грема Емброуза, влада в майбутньому, враховуючи ці дані, повинні приймати рішення про підтримку домашнього садівництва. Воно вносить внесок у розвиток міст та появу на ринку якісних продуктів.

“Навіщо витрачати гроші на реабілітаційні центри, коли достатньо трохи землі і совочка? Садіть”, – підсумували в Fast Company.

Раніше ми повідомляли, що українці на карантині частіше відчувають радість і хвилювання, ніж гнів і страх.

Залишити відповідь