Саудівська Аравія ще на мільйон барелів на добу знизить видобуток нафти

Новини України

Саудити скоротять видобуток нафти ще на мільйон барелів на день, щоб стимулювати до того ж інші країни

Про скорочення видобутку нафти заявила компанія Saudi Aramco. Фото: facebook.com

Ще на мільйон барелів на добу скоротить видобуток нафти Державна нафтова компанія Саудівської Аравії Saudi Aramco. Це зниження стане додатковим до тих, що вже введені угодою ОПЕК+. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на міністерство енергетики Саудівської Аравії.

“Таким чином, загальний обсяг виробництва, який буде здійснено Королівством, складе близько 4,8 млн. барелів на день у порівнянні з квітневим рівнем виробництва”, – заявив представник міністерства енергетики Саудівської Аравії.

Уточнюється, що поки в країні будуть видобувати 7,5 мільйонів барелів нафти в добу. Таким чином саудити сподіваються стимулювати інші нафтовидобувні країни виконувати свої зобов’язання в рамках угоди ОПЕК+ і додатково скоротити видобуток для стабілізації світового ринку, пише агентство SPA.

Після повідомлення про додаткове зниження видобутку нафти в Саудівській Аравії, ціна липневого ф’ючерсу нафти Brent на біржі ICE в Лондоні виросла на 1,3 долара – до 31,3 долара за барель.

Раніше “Країна” писала про те, що в кінці минулого тижня прогнозували зростання ціни на нафту, оскільки напруга на світовому ринку спадає.

Також ми повідомляли, що Лукашенко вирішив побудувати в Білорусі новий нафтопровід “Гомель – Гірки”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь