СБУ відкрила кримінальну справу про держзраду Єрмака і Кучми в Мінську

Новини України

СБУ відкрила кримінальну справу про держзраду Єрмака і Кучми за зверненням В’ятровича

В’ятрович повідомив про відкриття кримінальної справи на Єрмака і Кучму. Фото: Facebook/ volodymyr.viatrovych

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом вчинення державної зради головою Офісу президента Андрія Єрмака і другого президента України Леоніда Кучми.

Про це написав у Facebook нардеп від партії “Європейська солідарність” Володимир В’ятрович.

На доказ головний декоммунизатор привів листа від СБУ, в якому сказано, що справу про держзраду “окремих представників української делегації на переговорах у Мінську відкрито на підставі звернення В’ятровича і за рішенням Шевченківського райсуду Києва від 23 квітня.

Автор поста побідкався, що в листі посоромилася назвати прізвища “окремих представників” і “не надійшла за законом (тобто не завела справу – Ред.)” відразу після звернення депутата, з-за чого йому “довелося звертатися до суду”.

“Зрозуміло, що відкриття провадження – це лише перший крок. Адже президент Зеленський, керівник його адміністрації Єрмак і голова СБУ Баканов – давні друзі і колеги по “Кварталу 95″. Одна команда, спільники. І рішення про дії в інтересах держави-агресора учасники переговорів у Мінську явно не експромтом брали. Важко вести розслідування, коли є всі шанси вийти на самих себе”, – зазначив В’ятрович.

Нагадаємо, заяву на Єрмака і Кучму в СБУ володимир В’ятрович написав на початку березня.

А Шевченківський райсуд зобов’язав СБУ відкрити справу про держзраду 23 квітня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь