СБУ визнала Стерненко потерпілим, незважаючи на сміти Івана Кузнєцова

Новини України

Націоналіста Стерненко, який зарізав людину в Одесі, визнали потерпілим

Стерненко прийшов на допит в СБУ. Фото: Країна

Націоналіст Сергій Стерненко, який зарізав в 2018 році людини в Одесі, сьогодні приїхав по порядку в СБУ. Після закінчення слідчих дій він вийшов з будинку зі словами, що силовики визнали його потерпілим у даній справі.

Про це повідомляє кореспондент “Країни” з місця подій.

“Мене визнали потерпілим… Я на 100% впевнений, що станом на сьогодні, мені повинні були вручити підозра ст. 115 – умисне вбивство. І тільки завдяки тому, що ми не мовчимо на цю тему, що ви прийшли сюди, вони вирішили сьогодні не порушувати закон”, – стверджує Стерненко.

Цікаво, що днями вбитого Кузнєцова визнали підозрюваним у справі про напад на Стерненко. Тобто зараз єдині підозрювані у справі про вбивство дворічної давності – сам убитий і його поранений Стерненко приятель.

Радикал ж, за версією слідства – потерпілий. Хоча він наздогнав і добив Кузнєцова своїм же ножем і знімав це на відео.

Стерненко прийшов на допит в СБУ. Фото: Країна

Уточнимо, що поки Стерненко перебував на допиті в СБУ, люди під будівлею силовиків кричали “Аваков – чорт” і “Баканов – чорт”. При цьому сам націоналіст тепер вимагає, щоб справу проти нього за фактом вбивства Кузнєцова було закрито.

“Країна” неодноразово розповідали про те, як Стерненко убив людину в Одесі, але вже майже два роки йому вдається уникає покарання.

Крім того, “Країна” докладно розповідала, чому аргументи Стерненко у справі про вбивство неспроможні.

Про те, хто насправді такий Стерненко можна прочитати в нашому матеріалі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь