Сергій Шнуров став генеральним продюсером телеканалу RTVI

Новини України

Сергій Шнуров став генеральним продюсером забороненого в Україні телеканалу RTVI

Шнурів тепер буде формувати сітку мовлення одного з російських каналів. Скріншот з відео

Фронмтен російської групи “Ленінград”, актор і телеведучий Сергій Шнуров став генеральним продюсером каналу RTVI. На новій посаді він буде працювати над “об’єднанням мільйонів російськомовних людей у всьому світі через загальний культурний концепт”.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби каналу.

У RTVI відзначили, що спільна робота зі Шнуровим, сумарний охоплення особистого You-Tube-каналу якого перевищує 1,7 млрд переглядів, – важливий крок у розвитку каналу. Пропозиція музиканту зробив власник RTVI Мікаель Ісраелян.

“Ми вивчили кращі практики і прийняли рішення створити нову посаду, запропонувавши співпрацю саме Сергію, давно відомому як в Росії, так і за кордоном. Сергій часто відвідує країни з високою концентрацією російськомовного населення і відмінно розуміє менталітет живуть за кордоном. Ми впевнені, з приходом Сергія RTVI зможе знайти свою нову унікальну інтонацію і оригінальний контентний вигляд”, – прокоментував призначення Ісраелян.

У найближчих планах каналу – активний розвиток на Західному узбережжі США, а також посилення присутності в Грузії, Вірменії та Європі. Зараз RTVI мовить у 53 країнах світу, а загальний охоплення мультиплатформного медіа становить 225 млн.

Про нову роботу висловив свою думку і сам Шнурів.

“Протягом усього життя я працюю з збірним образом російської людини. Тема нашого особливого світогляду була завжди в центрі моєї уваги. У своїй творчості я прагнув зберегти зв’язок між носіями нашої культури і мови. Приєднавшись до команди RTVI, я планую розвивати майданчик для обговорення всіх найбільш гострих і актуальних питань міжнародного порядку, які безпосередньо впливають на життя співвітчизників по всьому світу”, – сказав співак.

З новим призначенням RTVI завершила реформування своєї команди топ-менеджерів. Шнурів займеться в ній створенням і просуванням неновостных продуктів, буде формувати загальну креативну стратегію розвитку і сітку мовлення, займеться оновленням і просуванням бренду каналу.

RTVI (розшифровується як “Російське міжнародне телебачення”, до 2002 року – “НТВ-Інтернешнл”) – міжнародний російськомовний телеканал. Він мовить на країни СНД. Протягом 18 років його дивилися і в Україні. Але 6 вересня 2018 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення заборонила йому віщати з-за порушень законодавства. Основні претензії зводилися до поширення інформації, що має ознаки заперечення державного суверенітету і територіальної цілісності України.

Раніше “Країна” розповідала, що Шнурів склав кілька лайливих пісень про карантин.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь