Сергій Сивохо заявив про мародерство на Донбасі з боку бійців ЗСУ

Новини України

Сергій Сивохо заявив, що українські війська займалися мародерством на Донбасі

Сергій Сивохо звинуватив ВСУ у мародерстві на Донбасі. Фото: facebook.com/sivokho

Колишній радник секретаря РНБО України Сергій Сивохо, на якого в березні напали націоналісти, заявив, що бійці української армії на Донбасі причетні до мародерству, яке відбувається в покинутих будинках переселенців.

Про це він розповів в інтерв’ю журналістці Олесі Бацман, оприлюднене відео в YouTube.

Так, обидві квартири Сивохо, які знаходяться на непідконтрольної території Донбасу, подібна доля минула, хоча за нею доглядали “небайдужі” люди.

“Мене оминула ця чаша. Хоча дуже багато знайомих, у яких були і вдома, причому в зоні бойових дій. І хто розграбував – ще велике питання. Варіантів два: дві сторони”, – сказав він.

На уточнююче питання про те, кого Сивохо має на увазі, говорячи про мародерство, він сказав “і тих, і тих”,

“Бо ні для кого не секрет, що на “Новій пошті” висіли оголошення з приводу пральних машинок, які відправлялися звідти: “Прохання зливати воду перед відправкою в Україну”, – уточнив він.

При цьому продавати квартири на цій території Сивохо не планує з-за того, що вартість нерухомості там значно впала.

Дивитися з 1:150:00. Відео: YouTube/Алес Бацман

Нагадаємо, націоналіста Олександра Демидова, якого підозрюють у нападі на Сергія Сивохо, відпустили на поруки нардепа від фракції “Європейська солідарність” Михайла Бондаря.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь