Сервісні центри МВС після карантину відновлять роботу 12 травня

Новини України

В Україні з 12 травня запрацюють Сервісні центри МВС, але записуватися в них потрібно заздалегідь і тільки онлайн

В Україні знову запрацюють Сервісні центри МВС. Фото: Facebook/ Головний сервісний центр МВС

З вівторка, 12 травня, в Україні знову запрацюють Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ, в яких можна зареєструвати авто. Щоб скористатися їх послугами, українці повинні будуть попередньо записатися через електронну чергу.

Про це у Facebook повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

За словами Геращенко, за два місяці карантину в країні могли накопичитися десятки тисяч перереєстрацій авто. Тому їх власники не повинні бігти в Сервісні центри у перший день їх роботи. Варто скористатися послугою “Запис в електронну чергу”, доступною на сайті Головного сервісного центру МВС.

Автовласникам радять відкрити розділ”Запис в електронну чергу”, знайти Сервісний центр МВС, в який вони планують звернутися і отримати дату і час, коли вони можуть це зробити.

“Ви завжди встигнете продати або купити авто, а ось здоров’я можете не вберегти. Тому будь ласка, прочитайте уважно інструкцію з користування послугою “Запис в електронну чергу” на сайті ГСЦ МВС і зареєструйтесь для того, щоб не витрачати свій час у чергах, не ризикувати здоров’ям і отримати послуги в комфортних умовах”, – сказав Геращенко.

У разі відсутності в потрібному Сервісному центрі МВС електронної черги запис на проведення послуг буде проводитися за номерами телефоном регіональних сервісних центрів МВС відповідної області.

Відзначається, що онлайн-запис є індивідуальною і не може бути передана іншій особі. Невідповідність обраної послуги та даних, зазначених при реєстрації в електронній черзі, реальним даним особи є підставою для скасування реєстрації в електронній черзі.

Нагадаємо, з 11 травня в Україні набув чинності перший етап пом’якшення карантинних заходів.

“Країна” веде онлайн-хроніку про те, що відбувається в Україні та світі 11 травня у зв’язку з пандемією коронавіруса.

Залишити відповідь