Сфера культури в Україні вийде з карантину 1 липня

Новини України

Кінотеатри, театри і концертні майданчики в Україні хочуть відкрити вже 1 липня

Культурне життя в Україні може вийти з карантину вже з 1 липня. Фото: Facebook

Відновлення роботи установ культури в Україні, які довгий час були закриті на карантин, може відбутися вже 1 липня.

Про це заявила виконуюча обов’язки міністра культури, молоді і спорту Світлана Фоменко, передає hromadske.

“В цілому, ми розраховували, що з 1 липня будуть зняті обмеження (на роботу культурних установ – Ред.), Але ці наші розрахунки і горизонт планування повністю залежить від тієї епідеміологічної ситуації, яка є в державі”, – сказала Фоменко.

За її словами, точної дати поновлення культурного життя в країні поки немає. У той же час Фоменко підкреслила, що нормальне функціонування культурних інституцій відновиться тільки після остаточного зняття обмежень на проведення масових заходів.

“Якщо, наприклад, фестиваль ще можна розглядати можливість під відкритим небом проводити, то що стосується герметичних приміщень, таких як театри, кінотеатри, філармонії, то треба бути дуже обережним, так як в першу чергу треба думати про здоров’я громадян”, – зазначила чиновниця.

Нагадаємо, що нещодавно діячі культури закликали Кабмін розробити план виходу сфери культури з коронавирусного карантину.

Раніше ми писали, що влада Львова розробили механізм зняття карантинних обмежень, згідно з яким кінотеатри запрацюють в серпні, а опера зможе прийняти відвідувачів вже у вересні.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь