Що буде після епідемії – лікар вважає, що коронавірус повернеться

Новини України

Буде повертатися в холодну пору року. Епідеміолог розповів про розвиток пандемії коронавіруса

Епідеміолог спрогнозував розвиток коронавіруса. Фото: pixabay.com

Коронавірус може повертатися з кожним сезоном подібно ГРВІ, але в менших масштабах, ніж зараз.

Про це повідомив головний епідеміолог Міністерства охорони здоров’я Росії Микола Брико в інтерв’ю “Парламентській газеті”.

“SARS-CoV-2 буде одним з етіологічних агентів ГРВІ, виявляють свою сезонну активність в осінньо-зимовий і весняний періоди року”, – заявив він, зазначивши, що епідемія вже “увійшла в історію як надзвичайна ситуація міжнародного значення”.

За його словами, досить важко прогнозувати подальше поширення коронавіруса, виходячи з “природно-кліматичних, соціально-економічних та демографічних чинників. Проте людство нібито має винести урок з цієї пандемії.

Нагадаємо, міжнародна компанія Boston Consulting Group, що спеціалізується на управлінському консалтингу, спрогнозувала можливий розвиток подій з пандемією коронавіруса в різних країнах світу. За даними компанії, пік захворюваності практично скрізь буде в травні, а вихід з режиму обмежень почнеться не раніше червня.

Як повідомляла “Країна”, сінгапурські вчені прогнозують, що пандемія інфекції Covid-19 в Україні може закінчитися до 8 червня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь