Що відбувається в Києві у Парку слави 9 травня 2020 року

Новини України

Біля Парку Слави в Києві затримали хлопця, який прийшов покласти квіти. Відео

Поліція затримала українця, який хотів потрапити в парк Вічної Слави без документів. Фото: Країна

Київська поліція затримала хлопця, який 9 травня без документів на Арсенальну, щоб покласти квіти. При цьому ще двох, у яких були виявлені ножі та газові балончики типу “Кобра”, просто не пропустили.

Про це повідомляє кореспондент “Країни”.

“Початок вулиці Мазепи перекрито парканом, при вході поліція затримала одного хлопця, у якого не було документів при собі, а також не пропустила ще двох, які мали при собі ножі, газові балончики по типу “Кобра”, – повідомляє кореспондент.

Затриманий поліцією хлопець. Фото: Країна

Поліція обшукує українців, які прийшли на Арсенальну. Відео: t.me/stranaua

Уточнимо, що заходи безпеки в районі метро “Арсенальна” посилені: охорону правопорядку забезпечують кілька десятків поліцейських і пожежна машина.

Поліція на Арсенальній. Фото: Країна

Також на місці присутній муніципальна варта.

Українці прийшли покласти квіти на Арсенальну. Фото: Країна

Поки нікого, хто прийшов покласти квіти до Вічного вогню, не пропускають, хоча і обіцяють зробити це через 20 хвилин. На вході вже збирається черга з бажаючих.

До цього ми писали, що президент України Володимир Зеленський поклав квіти до Вічного вогню в Києві в День перемоги 9 травня. Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков також поклав і на своїй сторінці привітав усіх зі святом, але нагадав про те, що в цей день потрібно згадувати загиблих.

Також “Країна” писала, що телеканали 112 Україна, NewsOne і ZiK покажуть марафони до Дня перемоги, ми публікували програму передач на цих каналах.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь