Що залишать закритим і які заклади відкриють в Україні з 11 травня на карантині

Новини України

Кабінет міністрів опублікував інфографіку пом’якшення коронавирусного карантину в Україні

Як будуть знімати карантин в Україні. Фото: Країна

У Кабінеті міністрів України опублікували інфографіку, на якій коротко пояснюється, як Україна почне виходити з карантину, пов’язаного з пандемією коронавіруса.

Перший етап виходу починається вже з понеділка, 11 травня. Уряд знімає деякі обмеження, але багато залишається закритим.

Інфографіку опублікувала прес-служба уряду.

Так, Кабмін дозволив відкрити парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики, стоматології, салони краси і перукарні, відновити діяльність нотаріусів, адвокатів, психологів. А також роботу літніх майданчиків кафе і магазинів в ТРЦ.

Зможуть відновити діяльність музеї, музеї під відкритим небом та історико-культурні заповідники без безпосереднього прийому відвідувачів та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту та дотримання карантину.

Залишаться закритими навчальні заклади, а також спортивні клуби і фітнес-центри. Громадський транспорт також не буде працювати.

 

Фото: Кабмін

Ми розповідали, як Київ почне виходити з карантину 12 травня.

Також “Країна” писала, що обов’язкове носіння масок у громадських місцях, запроваджене в Україні з 6 квітня, можуть скасувати до кінця літа. Зняття цієї заходи карантину станеться лише за умови зниження кількості нових випадків Covid-19.

Залишити відповідь