Школа в Україні на карантині – школярі закінчать навчальний рік дистанційно

Новини України

Навчальний рік в Україні закінчиться дистанційно, без останніх дзвоників та випускних

Навчальний рік закінчиться дистанційно, іспити для деяких класів скасовані. Фото: pixabay.com

Навчальний рік у школах в цьому році закінчиться дистанційно. Щоб не піддавати ризику дітей, рекомендується також відмовитися від останніх дзвоників та випускних.

Відповідне розпорядження опубліковано на сайті Кабінету Міністрів.

“Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно”, – зазначено в повідомленні.

Заняття школярів триватимуть дистанційно до 31 травня, до 1 липня повинен закінчитися навчальний рік і бути винесені всі рішення про переведення школярів в наступний клас. до 15 червня навчальні заклади зобов’яжуть підготувати всі документи про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень і табелів знань.

Учні 11 класів, який цього року стануть випускниками, пройде ДПА (ДПА) у форматі ЗНО (ЗНО). Відзначається, що, якщо учні 1-8 та 10 класів не планують навчатися в іншому навчальному закладі, школи повинні будуть надіслати копії документів учням по електронній пошті, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року.

Також для учнів 4 та 9 класів скасовані випускні іспити у форматі ДПА. Крім того, у Міністерстві освіти рекомендують школярам та їх батькам у цьому році відмовитися від випускних і останніх дзвінків заради власної безпеки.

Нагадаємо, київські школи повинні бути готові завершити навчальний рік дистанційно в умовах пандемії коронавіруса. Про це заявив київські мер Віталій Кличко.

Як повідомляла “Країна”, Любомира Мандзій, виконуюча обов’язки міністра освіти, розповіла, як закінчиться навчальний рік у вищих навчальних закладах в умовах карантину. Вона пояснила, що рік закінчать вчасно і дистанційно.

Залишити відповідь