Шмигаль добре справляється з пандемією коронавіруса – Зеленський

Новини України

Зеленський заявив про повну відсутність зауважень до прем’єра Шмыгалю

Зеленський заявив, що уряд і він сам впоралися з Covid-19. Фото:”Країна”

Президент України Володимир Зеленський вважає, що країна добре справляється з пандемією коронавіруса. За його словами, за перші два місяці роботи нового уряду, зауважень до прем’єр-міністра Денису Шмыгалю у нього немає.

Про це він повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції.

“Зауважень до Денису Шмыгалю немає”, – сказав президент. Також він додав, що уряд і він сам впоралися з Covid-19

За його словами, йому з урядом і бізнесом вдалося наповнити лікарні медикаментами. Він просить оцінювати результативність влади не порівнянням з іншими країнами з таким самим населенням, а спираючись на внутрішню статистику.

Щоб робити висновки про те, як уряд і сам Зеленський впоралися з серйозною кризою, він порадив подивитися на статистику смертності в Україні за березень-квітень 2019 року і за цей же час в 2020 році. За словами президента, незважаючи на коронавірус, смертність в 2020 році на тисячу чоловік нижче, ніж в 2019 році, і це говорить про те, що “у нас не дуже поганий уряд”.

Нагадаємо, за даними на ранок 20 травня, кількість заражених коронавірусом в Україні зросла до 19 230 осіб. За добу виявлено 354 нових хворих, видужала 323 пацієнта, померли 13 людей. У Києві виявили вже 2 410 випадків коронавіруса, 51 з них – протягом минулої доби. Серед нових пацієнтів з Covid-19 – вісім медиків.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь