Шмигаль доручив головам ОДА контролювати виплату зарплат медикам

Новини України

Шмигаль доручив губернаторам особисто контролювати виплати медикам під час карантину

Шмигаль доручив головам ОДА контролювати виплату зарплат медикам. Фото: Facebook/Денис Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив головам облдержадміністрацій взяти під контроль виплати медпрацівникам. Особливу увагу потрібно приділити виплатами лікарям тих лікарень, які приймають хворих коронавірусом.

Про це Денис Шмигаль написав у Facebook

“Сьогодні після щоденного наради з президентом доручив головам облдержадміністрацій взяти під особистий контроль питання своєчасної та повної виплати зарплат медичним працівникам. Особливо це стосується лікарів екстреної допомоги та персоналу 240 лікарень, визначених місцевими органами влади для прийому хворих Covid-19. Але зарплати іншим медичним працівникам також повинні бути виплачені в строк”, – йдеться в повідомленні.

Шмигаль закликав медпрацівників, яким затримують виплату заробітної плати або проводять неналежний розрахунок, повідомляти про це на “гарячі лінії” ОДА з питань Covid-19 або на урядову “гарячу лінію” за номером 1545.

Прем’єр нагадав, що рішенням Кабміну субвенції в регіони на підтримку діяльності лікарень під час епідемії були збільшені на 906 млн грн. Так само уряд зобов’язав ОДА вжити заходів для забезпечення своєчасної виплати зарплат медпрацівникам.

Раніше “Країна” писала, що в Кривому Розі коронавірус знайшли у двох лікарів діагностичного центру інфекційної лікарні.

Також ми розповідали, що Шмигаль хоче ввести в Україні режим “мультикарантина”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь