Шмигаль дзвонить нардепам і просить не голосувати за Саакашвілі

Новини України

“Шмигаль дзвонить і каже – не голосуйте”. У “Слуги народу” розповіли, як іде збір голосів за Саакашвілі

Шмигаль дзвонить нардепам і просить не голосувати за Саакашвілі. Фото: Facebook/ Михайло Саакашвілі

Вже у четвер, 30 квітня, питання призначення Саакашвілі може бути винесено на порядок денний позачергового засідання Верховної Ради. Але чи вдасться йому зібрати необхідну кількість голосів, поки незрозуміло.

Про це йдеться в статті “Країни” “Непогашений. Завадять Саакашвілі стати віце-прем’єром його грузинські судимості”.

За даними “Країни”, активно виступає проти призначення Саакашвілі прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Доходить до того, що нашим дзвонять з Офісу президента і просять підтримати Саакашвілі, а потім дзвонить Шмигаль і каже – будь ласка, не голосуйте, він нам в уряді не потрібен”, – сказав “Країні” один з депутатів.

У теж час, за словами депутата від “Слуги народу” Олександра Качури, кількість охочих голосувати за призначення Саакашвілі віце-прем’єром зросла.

“Все більше людей готові за нього голосувати. Я б сказав, що у фракції ще немає 70%, але вже досить значна частина, близька до цієї цифри. Крім того, Саакашвілі буде зустрічатися окремо з різними групами. Наприклад, завтра або післязавтра у нього буде зустріч з депутатами, які представляють Сумський регіон, хочеться почути його плани щодо реформ у різних регіонах і різних сферах. Проходитимуть консультації і з іншими групами. Я думаю, що голоси знайдуться”, – додав “Країні” Качура.

У теж час, за словами голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамии, у порядку денному позачергового засідання Верховної Ради поки відсутній питання про призначення Михайла Саакашвілі на посаду віце-прем’єр-міністра з питань реформ, оскільки народні депутати ще не визначилися з цієї позиції.

“На цей четвер ми ще не визначилися з порядком денним. У нас буде порядок, ініційована парламентом (ми зараз її формуємо), там немає цього питання. Але я не виключаю, що з ініціативи Офісу президента можуть бути додані кадрові питання”, – сказав він.

Крім того, Арахамія пішов від відповіді на питання, якщо відповідна кількість голосів для призначення Саакашвілі. Депутат послався на те, що ще не було нового засідання фракції, визначатися з цього питання нардепи будуть ближче до засідання парламенту.

Детальніше читайте в матеріалі “Країни”, присвяченому непогашених судимостей Саакашвілі.

Раніше ми писали, що за словами заступника голови фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Максима Ткаченка, зібрати голоси за Саакашвілі буде непросто.

Також ми повідомляли, що сам Саакашвілі впевнений, що в Раді наберуться необхідні голоси для його призначення на пост віце-прем’єра.

Залишити відповідь