Шмигаль не виключає скасування ЗНО з-за несприятливої епідеміологічної обстановки

Новини України

У Кабміні повідомили про терміни закінчення навчального року для українських школярів

Шмигаль заявив, що проведення ЗНО залежить від епідеміологічної обстановки. Фото: kmu.gov.ua

Навчальний рік в українських школах не буде продовжено карантин і завершиться наприкінці травня, а зовнішнє незалежне тестування планують провести з 25 червня по 17 липня. Таку інформацію озвучила на засіданні уряду в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, зараз Міносвіти працює над реалізацією першого сценарію з трьох розроблених з урахуванням коронавирусного карантину та дистанційного навчання школярів.

В. о. міністра освіти додала, що з 6 по 18 травня можна зареєструватися на ЗНО в пункті, розташованому ближче до місця проживання.

“Більш ніж в 1500 пунктах тестування будуть забезпечені відповідні умови безпеки. Рекомендаційні матеріали готуємо разом з Міністерством охорони здоров’я “, – пояснила Мандзій.

Але при цьому прем’єр-міністр Денис Шмигаль попередив, що ЗНО відбудеться в 2020 році за умови, що епідеміологічна ситуація в Україні буде дозволяти його провести.

“Поки що такий план, але, звичайно, ми щотижня дивимося і аналізуємо, як ми рухаємося і Міністерство охорони Здоров’я дає свої висновки етапності та підтвердження тих чи інших дат, можливо їх зміщення при необхідності. Треба розуміти, як ми будемо рухатися з розвитком епідемії “, – говорить він.

Нагадаємо, що зовнішнє незалежне оцінювання в 2020 році пройде з дотриманням соціальної дистанції і з використанням засобів індивідуального захисту.

Також ми повідомляли, що в Міносвіти дозволили змінювати місце проходження ЗНО-2020.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь