Схвалені додаткові соціальні гарантії для Фопів і безробітних

Новини України

Посібники для Фопів і спрощення для безробітних. Уряд затвердив нові заходи на період карантину

Схвалені додаткові соціальні гарантії для Фопів, фото: ua.news

Уряд прийняв рішення щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей, і людей, які втратили роботу і зареєструвалися в центрі зайнятості в якості безробітних.

Відповідну постанову “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”, розроблене Мінсоцполітики, ухвалено на урядовому засіданні 22 квітня 2020 року, повідомила прес-служба міністерства.

Фопи

Введена виплата допомоги на дітей ФОПам, що належать до першої та другої групи платників єдиного податку і платили єдиний соціальний внесок, на період карантину та на один місяць після дати його скасування.

Допомога надаватиметься на кожну дитину до 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму для дітей віком до 6-ти років – 1779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2218 гривень).

Безробітні

Для громадян, які втратили роботу або не мають можливості працевлаштуватися під час карантину, спрощено доступ і надана можливість отримати державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, яке, в свою чергу, передбачає і доплати на кожну дитину.

Розмір середньомісячної допомоги для малозабезпеченої сім’ї, в якій виховуються неповнолітні діти, буде складати від 2800 до 3020 гривень.

Субсидії

Рішенням уряду збільшено з двох до трьох місяців термін простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг отримувачами житлових субсидій та пільг, за наявності якої житлова субсидія не призначається.

Раніше “Країна” інформувала, що під час карантину Фопи можуть не вести книгу доходів.

Також зазначалося, що НБУ скасував для Фопів заборона використовувати бізнес-рахунки в особистих цілях.

Залишити відповідь