Скільки французів провідували своїх коханців незважаючи на карантин – опитування

Новини України

Сім з десяти невірних подружжя у Франції вирушать до коханцям відразу після карантину – опитування

Французи продовжували активно змінювати і на карантині. Фото: pixabay.com

У Франції 36% невірних подружжя провідували своїх коханців, незважаючи на карантин і ризик заразитися коронавірусом. А сім з десяти зрадників збираються вирушити до коханцям відразу після зняття обмежень.

Такі результати опитування, проведеного з 29 квітня по 2 травня сайтом знайомств Gleeden, призводить французька новинна радіостанція RFI.

Сайт Gleeden, на якому можна познайомитися з охочими завести інтрижку на стороні, провів незвичайний опитування. Він поцікавився у відвідувачів, що вони зроблять відразу після виходу з карантину. 71% з 2552 респондентів відповіли, що побіжать до коханцям або коханок. І зробити це вони мають намір перший тиждень виходу з карантину, який у Франції послабили 11 травня.

Деякі з французів не чекали 11 травня, щоб змінити. Так, 36% відвідували своїх коханців і на суворому карантині. З них 23% зустрічалися один раз, 42% – два-три рази і 35% – більше трьох разів.

Сайт також поставив запитання, які прийоми використовували невірні дружини, щоб втекти з ізоляції. Більшість (81%) говорили, що скучили по друзям або родичам, 69% йшли “займатися спортом”, 57% нібито були “змушені поїхати на роботу”. Менш поширені виправдання: похід в магазин (45%) та супровід дітей до школи (34%).

Таким чином, карантин не допоміг зміцненню сімейних зв’язків.

Схожа ситуація склалася в Китаї. Там з-за карантину подружжя стали більше сваритися і зросла кількість розлучень.

А ось українці під час карантину стали набагато менше розлучатися.

Залишити відповідь