Скільки захворіли коронавірусом в Києві 23 травня

Новини України

У Києві за добу 47 нових випадків коронавіруса

У Києві коронавірус за добу підтвердили у 47 осіб. Фото: Країна

Станом на 23 травня в Києві підтвердили ще 47 випадків коронавіруса, з яких 14 – у медиків. Всього в столиці зафіксовано 2 569 випадків Covid-19.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Facebook.

“Кількість жителів Києва, у яких за минулу добу підтвердили захворювання коронавірус, збільшилася на 47 чоловік. Серед них – 14 медиків. На сьогодні в столиці вже 2569 підтверджених випадків захворювання Covid-19”, – йдеться в повідомленні.

Серед захворілих 29 жінок у віці від 18 до 63-х років, а також 16 чоловіків у віці від 32 до 74-х років. Крім того, захворіли два хлопчика у віці 7 і 14 років.

“У лікарні столиці госпіталізували 7 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів. Найбільше випадків за минулу добу виявили знову в Дарницькому районі – 10 хворих. У Святошинському – 9. У Деснянському районі – 8 випадків захворювання. Одужали за добу 13 осіб. Всього коронавірусом перехворів 351 мешканець столиці”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, всього за минулу добу коронавірусом, згідно з даними міністерства охорони здоров’я, захворіли 432 українця. Лідером за кількістю хворих є Київ.

Також “Країна” розповідала, що хоча в Моз українцям обіцяли безкоштовне лікування від коронавіруса (а так і повинно бути, враховуючи соціальну небезпеку хвороби), за фактом людям доводиться платити.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь