Слідом за Майком Тайсоном ще один колишній абсолютний чемпіон світу в хэвивейте заявив про повернення в бокс (відео)

Новини спорту

Після того, як легендарний Майк Тайсон в 53 роки оголосив про своє повернення в бокс, інший колишній абсолютний чемпіон у хэвивейте — Евандер Холіфілд зробив аналогічне визнання.

57-річний Холіфілд, який у своїй кар’єрі двічі зустрічався з Тайсоном, в останній раз виходив на ринг у 2011 році, перш ніж в 2014 році оголосив про завершення кар’єри.

A setback only paves the way for a comeback 🥊 pic.twitter.com/rBbWyVTL5z

— Evander Holyfield (@holyfield) May 3, 2020

«Відступ тільки прокладає шлях до повернення», — написав Холіфілд, що багатьма було сприйнято як повідомлення про відновлення кар’єри.

У минулому році Холіфілд вже говорив про можливість повернутися в бокс заради виставкових поєдинків. Таким чином, цілі Тайсона і Холіфілда можуть знову зійтися.

Нагадаємо, в листопаді 1996 року відбувся перший бій між Майком і Евандером, підготовка до якого починалася ще до того, як Тайсон потрапив у в’язницю (1992). Той поєдинок закінчився в 11 раунді перемогою Холіфілда технічним нокаутом.

Через 8 місяців відбувся 2-й бій між цими боксерами, який завершився після третього раунду – Холіфілд відмовився виходити в ринг після того, як Тайсон двічі по ходу попереднього раунду намагався відгризти у Евандера шматочки вуха. Додамо, що одна зі спроб Майка все ж таки увінчалася «успіхом».

Тайсон був дискваліфікований, позбавлений боксерської ліцензії та оштрафовано на 3 млн дол. плюс судові витрати.

Матч-реванш отримав статус «подія року» за версією журналу The Ring.

Залишити відповідь