Слуги народу готують депутатське звернення по плівках Порошенко

Новини України

“Плівок Порошенко буде ще багато”. У “Слуги народу” готують звернення через розмов екс-президента і Байдена

Олександр Качура

Нардеп від “Слуги народу” Олександр Качура заявив, що у фракції вже готують депутатські звернення щодо фактів, які містяться в оприлюднених розмовах Порошенко і Байдена.

Про це він розповів журналістам у вівторок, 19 травня.

“Вже готують депутатські звернення. Я вітаю Петра Олексійовича (Порошенка – Ред.) він стає все більш популярним всередині українського суспільства, і я сподіваюся, що ця популярність переросте у відповідальність. Або відповідальність його, як політика, або він понесе кримінальну відповідальність за все, що відбувалося під час його правління, як президента.

Матеріалів, які подав Андрій Деркач потрібно дати правову оцінку, провести експертизу достовірності і після цього встановити юридичний факт та притягнути винних осіб до відповідальності. Я впевнений, що це не один епізод і таких “плівок Порошенко” буде дуже багато”, – розповів Качура.

Нагадаємо, сьогодні позафракційний депутат Андрій Деркач оприлюднив аудіозаписи розмов колишнього президента Петра Порошенка з віце-президентом США Джо Байденом і главою держдепу Джоном Керрі. Зокрема, у 2015 році вони обговорювали відставку генпрокурора Віктора Шокіна.

Крім того, на одній з плівок Порошенко хвалився Байдену, що підняв тарифи навіть вище, ніж просив МВФ.

У зв’язку з цим у “Слуги народу” вже запропонували створити ТСК з розслідування опублікованих плівок. Крім того, стало відомо, що Деркач передав плівки Порошенко в Офіс Генпрокурора для розслідування його держзради.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь