Смерть бджіл в Україні – У Сумській області вимерли 500 бджолиних сімей

Новини України

У шести районах Сумської області почали масово гинуть бджоли. За розслідування мора взялися поліцейські

У Сумській області загинуло 500 бджолиних сімей. За розслідування загибелі комах взялися поліцейські. Фото: Flickr

У шести районах Сумської області поліцейські зафіксували масову загибель бджіл. Правоохоронці ведуть розслідування про можливе незаконне застосування хімікатів для отруєння комах.

Про це в середу, 29 квітня, розповів керівник відділу комунікацій ГУ Нацполиции в Сумській області Володимир Крупецьких, передає “Укрінформ”.

“Інформація про загибель бджіл надійшла з Путивльського, Сумського, Недригайлівського, Роменського, Білопільського та Глухівського районів. За цими фактами поліція відкрила спільну справу за статтею 239 КК україни “Забруднення або псування земель речовинами, шкідливими для життя та здоров’я людей і навколишнього середовища”, – заявив Крупецьких.

Повідомляється, що мова йде про загибель більш ніж 500 бджолиних сімей в Сумській області. На даний момент фахівці намагаються визначити, що призвело до масової загибелі комах, досліджуючи, в тому числі, і можливе застосування отрутохімікатів.

Нагадаємо, що минулого літа в Україні загинуло близько 40 тисяч бджолиних сімей, з-за чого пасічники зазнали 120 мільйонів гривень збитків.

Раніше ми писали, що раніше в Києві та Запоріжжі пасічники пікетували чиновницькі кабінети з-за смерті 45 тисяч бджолиних сімей.

Залишити відповідь