Смерть Кім Чен Ина – Кім Пхен Ір може стати наступником лідера КНДР

Новини України

Названа нова кандидатура наступника Кім Чен Ина на посаді лідера КНДР

Кім Чен Ин і Кім Пхен Ір. Фото: Flickr

У той час як жителів КНДР вже охопила паніка з приводу можливої смерті лідера країни Кім Чен Ина, ходить багато розмов про те, хто може стати його наступником. За деякими даними, розглядаються дві кандидатури, його сестра Кім Е Чжон, яку давно називають головним претендентом на високу посаду, а також молодший брат колишнього президента КНДР Кім Пхен Ір, вперше згаданий в даній якості.

Про це розповів провідний науковий співробітник Центру корейських досліджень ИДВ РАН Костянтин Асмолов, передає “Лента.ру”.

Дослідник заявив, що Кім Пхен Ір був послом КНДР в Чехії і Польщі. Тим не менш, лише вузьке коло осіб в номенклатурі країни веде обговорення можливого наступника Кім Чен Ина після його смерті.

Нагадаємо, що інформація про смерть Кім Чен Ина з’явилася після того, як він не показувався на публіці з 11 квітня, пропустивши кілька важливих для КНДР заходів. Проте в КНДР її заперечують. “Країна” розбиралася, що стоїть за чутками про смерть глави КНДР і кого готують йому в наступники.

Також ми писали, що в мережі з’явилися супутникові фото, які побічно свідчать, що Кім Чен Ин знаходиться на морському курорті на сході Північної Кореї. Там стоїть його поїзд.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь