Смерть Кім Чен Ина – Лідер КНДР ізолюється від коронавіруса

Новини України

Кім Чен Ин не з’являється на публіці, щоб уникнути зараження коронавірусом – Південна Корея

Кім Чен Ин не з’являється на публіці, щоб уникнути зараження коронавірусом. Фото: Flickr

Поки експерти стверджують, що лідер КНДР Кім Чен Ин отримав смертельну травму, у Південній Кореї вважають, що глава сусідньої держави не з’являється на публіці, тому що знаходиться на карантині через пандемії коронавіруса.

Про це розповів міністр об’єднання Республіки Корея Кім Ен Чхоль, передає ТАСС.

Чиновник також нагадав про випадки, коли Кім Чен Ин зникав з поля зору на 20 днів і більше. За даними журналістів, лідер Північної Кореї з 11 квітня пропустив кілька важливих для країни заходів.

“Дійсно, з моменту приходу до влади Кім Чен Ин ніколи не пропускав урочистості на честь річниці народження Кім Ір Сена (першого президента КНДР – Ред.). Однак багато заходи, включаючи банкет, були скасовані через побоювання у зв’язку з коронавірусом”, – сказав міністр.

На думку Кім Ен Чхоля, глава КНДР не з’являється на публіці з-за пандемії Covid-19.

“Не думаю, що нинішня ситуація чимось незвичайним, враховуючи поширення інфекції в світі”, – додав чиновник.

Нагадаємо, що починаючи з суботи, 25 квітня, американські ЗМІ поширили повідомлення про те, що 36-річний лідер Північної Кореї Кім Чен Ин міг померти після важкої операції на серці.

В мережі також з’являлися супутникові фото, які побічно свідчать, що Кім Чен Ин знаходиться на морському курорті на сході Північної Кореї. Там стоїть його поїзд.

Варто відзначити, що раніше “Країна” розібралася в тому, що стоїть за чутками про смерть лідера Північної Кореї.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь