Смерть Кім Чен Ина – Лідер КНДР не помер, але отримав травму

Новини України

Південнокорейські експерти вважають, що лідер КНДР живий, але отримав травму

Життя Кім Чен Ина нічого не загрожує, але він міг отримати травму – південнокорейські експерти. Фото: Flickr

На тлі чуток про погіршення здоров’я і навіть смерть лідера КНДР Кім Чен Ина, південнокорейські експерти схиляються до версії про те, що глава республіки отримав травму, яка не є загрозою його життю.

Про це в неділю, 26 квітня, розповів професор Університету північнокорейських досліджень Сін Чжондэ, передає РИА “Новости”.

“Я схиляюся до версії, що зараз мова йде про травму, не загрожує його життю”, – заявив Чжондэ.

Варто відзначити, що інформація про погіршення стану здоров’я Кім Чен Ина з’явилася з-за того, що він пропустив церемонію вшанування попереднього корейського лідера Кім Ір Сена 15 квітня. Проте професор нагадав, що глава КНДР не раз пропускав офіційні заходи. Так, в 2014 році він не був присутній на звітному засіданні партії. Тоді причиною була операція на щиколотці.

“Але, скажімо, навіть якщо Кім Чен Ин просто впав і пошкодив обличчя, то тим більше йому було б важко здатися на людях. Після операції на щиколотці в 2014 році північнокорейський лідер напевно якийсь час був з гіпсом і, може, використовував милицю. Тому з’явився в хроніці він вже після того, як остаточно одужав”, – сказав Чон Сон Чжан, директор Центру північнокорейських досліджень в Інституті Сечжона

 

Нагадаємо, що інформація про смерть Кім Чен Ина з’явилася після того, як він не показувався на публіці з 11 квітня, пропустивши кілька важливих для КНДР заходів. Однак влада республіки її заперечують.

Раніше ми писали, що хірург не зміг провести операцію чолі країни на серце, тому що у нього тремтіли руки. З-за цього у Кім Чен Ина погіршився стан здоров’я.

Залишити відповідь