Сорос назвав ще одну причину можливого розпаду Євросоюзу

Новини України

Сорос другий раз за 10 днів передбачив розпад ЄС і рекомендував застосувати досвід війни з Наполеоном

Джордж Сорос закликав Євросоюз випустити безстрокові облігації. Фото: ECHO

Якщо Євросоюз не випустить безстрокові облігації, щоб допомогти слабшим членам, то в результаті пандемії коронавіруса ЄС може просто розпастися.Таку заяву зробив 89-річний мільярдер Джордж Сорос.

Його слова передає агентство Reuters.

За його словами, економіка єврозони буде терпіти збитки від коронавіруса “довше, ніж більшість людей думають”, а надійну вакцину буде важко розробити із-за швидкої еволюції вірусу.

На думку Сороса, Європейського союзу допоможуть вижити безстрокові облігації, використовувані британцями для фінансування воєн проти Наполеона.

“Якщо ЄС не зможе розглянути цей варіант зараз, то він, можливо, не зможе пережити виклики, з якими він нині стикається. Це не теоретична можливість, а трагічна реальність”, – сказав Сорос.

За його словами, безстрокові облігації полегшать бюджетний криза для всього блоку.

Нагадаємо, зовсім нещодавно Джордж Сорос вже віщував можливий розпад Євросоюзу-за коронавіруса. Його заява пролунала відразу після того, як Конституційний суд Німеччини визнав незаконною купівлю держоблігацій країн ЄС Європейським Центральним Банком. На думку мільярдера, інші країни також можуть поставити під сумнів верховенство європейського права.

Також ми повідомляли, що Зеленський заявив, що він не “соросенок” і вплив Сороса не відчуває.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь