Спалахи коронавіруса у Києві виявили у гуртожитках та Центрі реабілітації дітей

Новини України

У Києві спалаху коронавіруса виявили у двох гуртожитках та Центрі психологічної реабілітації дітей

У Києві за добу виявили три вогнища захворювання коронавірусом. Фото: “Країна”

У Києві, де за минулу добу виявили 51 новий випадок коронавіруса, виявили нові осередки захворювання Covid-19. Це два гуртожитки та Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1.

Про це в ході онлайн-брифінгу 20 травня повідомив мер столиці Віталій Кличко, відео оприлюднено в Facebook.

За його словами, гуртожитки, в яких спостерігається спалаху коронавіруса, знаходяться на вулицях Серповой і Михайла Бойчука. У першому проживають 340 осіб, інфекцію виявили у трьох з них. Ще семеро жителів входять в коло контактних осіб У гуртожитку на вулиці Михайла Бойчука проживають 55 осіб, серед них Covid-19 виявили у двох, їх госпіталізували. Ще 10 жителів входять в коло контактних осіб

За словами Віталія Кличка, обидва гуртожитку закрили на карантин. Мешканцям надали медичний супровід. Двічі день в будівлях відбувається дезінфекція

“Також вогнище захворювання виявили в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей №1 – на вулиці Маяковського. Там захворіла медсестра. Серед контактних осіб – 38 осіб з числа персоналу і 62 дитини. Їх обстежують медики і здійснюють забір матеріалу для ПЛР-тестів. Заклад закрили на карантин”, – сказав Кличко.

Кличко про спалахи коронавіруса в Києві – з 07:28

Зазначимо, що минулого тижня у Києві у будинку-інтернаті для дівчаток виявили вогнище коронавіруса, там заразився 81 людина.

Нагадаємо, в Україні на ранок 20 травня кількість заражених коронавірусом в Україні зросла до 19 230 осіб.

Залишити відповідь