Спецназ Нацгвардії України почав патрулювати ліс в зоні ЧАЕС

Новини України

Спецназ Нацгвардії почав полювання на диверсантів-паліїв у Чорнобильських лісах. Фото і відео

Спецназ НГУ почав патрулювати лісу в зоні ЧАЕС, фото: www.ngu.gov.ua

Версія про навмисних підпалах у лісах Чорнобильської зони, де пожежники поки не можуть дістатися до самого проблемній ділянці, схоже серйозно відпрацьовується на найвищому рівні. Спецназ і кінологи НГУ вже почали антидиверсионную операцію в зоні відчуження.

В ході цієї операції, яка проводиться в Чорнобильській зоні і прилеглих територій Київської і Житомирської областей спецназівці і кінологи НГУ прочісують місцевість у пошуках диверсійних груп, які здійснюють підпали.

Про це передає прес-служба Нацгвардії України.

Відео: Національна гвардія України

“Бійці окремого загону спеціального призначення “Омега” Північного Київського територіального управління НГУ та кінологи 1-й Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка обстежують території, де виявляють нові вогнища загорянь. Головним завданням військових правоохоронців є пошук і затримання паліїв.

Для максимальної ефективності спецназівці і кінологи тісно взаємодіють з екіпажами безпілотних авіакомплексів гвардійської авіаційної бази”, – розповіли в прес-службі.

Раніше “Країна” повідомляла, що в мережі з’явилося відео наслідків пожеж у Чорнобильській зоні, зняте з висоти пташиного польоту.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь