Спецслужби України повинні відреагувати на плівки Порошенко і Байдена – Разумков

Новини України

Разумкова вразили запису розмови Байдена і Порошенка. Він чекає жорсткої реакції спецслужб

Разумков виступив за те, щоб правоохоронці розібралися з плівковим скандалом навколо Байдена і Порошенка. Скріншот з відео

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков переконаний, що правоохоронна система і спеціальні служби України повинні відреагувати на публікацію аудіозапису розмови колишнього президента Петра Порошенка з колишнім віце-президентом США Джо Байденом.

Про це спікер парламенту сказав в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Разумков зізнався, що не встиг прослухати запис цілком і пообіцяв зробити це вночі. Однак те, що йому стало відомо, його здивувала.

“Ті вичавки і та інформація, яка у мене є, вражають, м’яко кажучи. Сама інформація і те, з яких кабінетів вона, можливо, з’явилася”, – зазначив спікер.

За його словами, джерело зливу не настільки важливий – набагато важливіше встановити, чи правда те, що обговорювали співрозмовники на плівках.

“Яким чином потрапила ця інформація, звідки вона взялася – це все-таки другорядні питання. Головним питанням для мене як для людини, як для громадянина є те, чи відповідає вона дійсності. Якщо відповідає, то наслідки повинні бути більше ніж жорсткими, тому що питань сьогодні більше, ніж відповідей по відношенню до цих плівках”, – резюмував Разумков.

 

Фрагмент про плівках Порошенко див. з 6:19

Раніше “Країна” публікувала повний текст злитих плівок з розмовами Порошенко і американських перших осіб.

Ми також аналізували, як американці керують Україною і сяде за це Порошенко.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь