Співробітник СБУ виявився незадоволений рішенням судді по квартирі і став їй погрожувати

Новини України

Незадоволений рішенням суду щодо приватизації квартири СБУшник почав погрожувати судді

СБУшник погрожував судді після її рішення, фото: grivna.ks.ua

Суддя Херсонського міського суду Херсонської області Оксана Кузьміна 24 квітня повідомила Вища рада правосуддя, Офіс Генерального прокурора та голови СБУ Івану Баканову про спробу втручання співробітника Служби безпеки України в її діяльність як судді.

Як випливає з повідомлення судді, в її провадженні знаходиться цивільна справа за позовом до Управління СБУ в Херсонській області про визнання незаконним та скасування протоколу засідання житлово-побутової комісії, встановлення факту постійного проживання та визнання права на приватизацію квартири.

У підготовчому засіданні 21 квітня, позивач – співробітник СБУ, заявив відвід судді, який суддя відхилила у зв’язку з відсутністю відповідних підстав.

Після цього позивач заявив клопотання про перенесення розгляду справи, яке Кузьміна задовольнила, призначивши новий розгляд на 21 травня.

Залишаючи зал судових засідань позивач, в присутності секретаря судового засідання та помічника судді, “попередив суддю, що у зв’язку з її відмовою задовольнити заявлений відвід, він буде звертатися зі скаргами до Вищої ради правосуддя. А також пригрозив судді, що вона “скоро з ним зустрітися”, але вже “як зі співробітником Служби безпеки України”.

“Вважаю, що попередження позивача після судового засідання про його намір звертатися зі скаргами до Вищої ради правосуддя і загрози використання своїх повноважень як співробітника Служби безпеки України з метою вплинути на мене як на суддю, для прийняття бажаного йому рішення суду, є втручанням у мою діяльність як судді, з урахуванням того, що позивач на даний час є чинним співробітником Служби безпеки України і має певні владні повноваження, якими він може скористатися в своїх особистих цілях”, — зазначила Кузьміна у своєму листі.

Раніше повідомлялося, як СБУшники зловили своїх колег на незаконне прослуховування і торгівлі інформацією.

Також ми писали, що депутатам, суддям і мерам старше 60 років не дозволили сидіти в самоізоляції.

Залишити відповідь