Співробітникам митниці зарплати виплачують не в повному обсязі, Нефедов обіцяє вирішити проблему

Новини України

Співробітникам митниці почали зменшувати зарплати. Вибив собі премію в 600% Нефьодов висловив заклопотаність

Максим Нефьодов обіцяє вирішити проблему з зарплатами на митниці. Фото: Facebook/ Max Nefyodov

У той час як керівник української митниці Максим Нефьодов призначив собі і своїм заступникам космічні надбавки в розмірі 600% окладу, зарплата іншим працівникам Держприкордонслужби виплачується не в повному обсязі.

Про це свідчить внутрішній документ, який розсилається співробітникам митниці, його Telegram-каналі опублікував адвокат Максим Могильницький.

У документі, підписаному ім’ям Максима Нефьодова пояснюється, що проблеми з виплатами зарплати виникли у зв’язку з Законом України від 14 січня “Про внесення змін до Митного кодексу України і деякі інші законодавчі акти у зв’язку з проведенням адміністративної реформи”. Зміни були внесені в статтю 585 Митного кодексу, вони передбачають, що Кабмін встановлює окремий порядок виплати надбавок та схему посадових окладів митниці.

“Я уявляю ваше занепокоєння, коли ви побачили повідомлення про нараховану зарплату. Другий місяць поспіль ми всі отримуємо виплату не в повному обсязі”, – йдеться в листі.

Проблеми почалися ще в середині лютого, тому, як стверджується в документі, за першу половину лютого всім були нараховані подвійні надбавки. А 26 лютого Держприкордонслужба відіслала Мінфіну розроблений проект постанови Кабміну про зміну схеми оплати праці митників. Однак, як повідомляється в листі, в березні двічі змінювався міністр, а також розпочався карантин і кардинальний перегляд держбюджету. Це сильно затримало розгляд документа.

У документі стверджується, що зараз митниця активно спілкується з Мінфіном, щоб прискорити процес узгодження. Коли це станеться, лист відправлять в Мінсоцполітики, Мінекономіки та Мін’юсту.

Нефьодов пообіцяв розпорядитися виплатити зарплату за березень 2020 року в повному обсязі – тобто нарахування за березень повинні бути відкориговані після вступу в силу нових постанов з окладами і рангами для працівників митниці.

Нагадаємо, Нефедов 16 січня звернувся до Мінфіну з листом, в якому він попросив узгодити премії по 300% окладу за інтенсивність праці” і ще по 300% окладу за виконання особливо важливої роботи” собі і своїм заступникам, Роберт Зелді, Сергію Петухову і Денису Шендрику, “заднім числом” (з 1 січня).

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь